
| Parameter | Value |
|---|---|
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 year ago) |
| RoHS | Compliant |
| Packaging | Reel |
| Impedance | 50 Ω |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Bandwidth | 145 MHz |
| Frequency | 1.88 GHz to 2.025 GHz |
Stock: 433
Distributors
pcbx
Unit Price$0.09667
Ext.Price$0.09667
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.09667 | $0.09667 |
| 10 | $0.08643 | $0.86430 |
| 50 | $0.07728 | $3.86400 |
| 100 | $0.06866 | $6.86600 |
| 500 | $0.06101 | $30.50500 |
| 1000 | $0.05671 | $56.71000 |
| 3000 | $0.05272 | $158.16000 |
